Červen 2011

29.6 ..už? C O Ž E ? !

29. června 2011 v 10:26 | simonka |  diary
Ahoj ahoj!

minulou středu jsem si už udělala prázdniny a je to týden? Cooože? Ten čas hrozně letí! Zítra pro vysvědčení a v pátek frrr do Chorvatska. Ještě před chvilkou to bylo 25 dní! A teď? Jen dva..


Takže dnes nic nestíhám. Až dopíšu tento článek chystám se uklidit celý dům (rozumějte, jen vrchní patro:D) - jako vysát uklidit koupelnu, svůj pokoj, ach, jak já to nesnáším :/
Potom už se musim podívat do skříně a přibližně si říci, co si sbalím sebou na dovču. Během toho jistojistě zjistím, že mám miliony věcí ušpiněných, takže budu prát na poslední chvíli. :D Jo a vrátit ty knihy do knihovny hlavně! Už mi přišla 3.upomínka, fakt super:D:/
Trošku divoký den dnes zažiji. Ale co musím na tom vidět i něco kladného - po velikém úklidu si dám zasloužené Frisco,Které máte radši Vy? - Já tedy klasické - jablko citron.


meloun, cigárko a celé odpoledne strávím s přáteli. Tedy doufám. Musím to do odpoledne stihnout.
Naplánovala jsem si totiž ještě umytí mých krásných vlasů, jelikož se mi včera moc nechtělo, komu jo, když si přitáhnu domů každý den ve večerních hodinách:D
Tak a dost. Nic moc článek, já vim.

Budou lepší, dejte mi čas. :D jsem tak nějak bez času...

zdáááár, síma

Co je nového

27. června 2011 v 10:50 | simonka |  diary
Ahoj ahoj ahoj,už 27.června a poslední přidaný článek 20. Sakra! Nějak jsem zapomněla?! Nene, kdepak, jen jsem nevěděla co psát. Nic zajímavého se nedělo a nechtěla jsem sedm dní v kuse otravovat s deníkem. Tak píšu až teď.
Jak jste si mohli všimnout během těch sedmi dlouhých dní jsem se pokoušela změnit design, vždycky jsem dostala nějaký nápad, ale nedokončila jsem ho. Až dnes!
Myslím si, že se docela povedl, zhodnoťte ho sami v komentářích:) Dále bych chtěla říct, že škola pro mne už skončila v úterý - neboť máme nějaký přiblblý TÝDEN ZA ŠKOLOU, a se vzpomínkami na loňský rok jsem si řekla, že jim na to letos dlabu. Takže ve čtvrtek šup pro vysvědčení a v pátek konečně do chorvatska! Už jen 4 dny, áá já se těším!!!!
Musim dneska, nebo v nejbližších dvou dnech, ale nejradši bych dneska, vyřešit hoodně důležitejch věcí, jako např.:
  • vrátit knihy do knihovny (už tam mám dost vysoký dluh :D)
  • stavit se v drogérce pro miliony věcí, které musím mít sebou
  • navštívit doktorku, aby mi vyplnila různá potvrzení
  • a to nejdůležitější dát si Frisco :D .. jinak se z toho všeho zblázním
Během týdne určitě pojedeme s maminkou na veliký nákup, abych sebou měla dostatek všeho. :D Achjo, já tak nemám ráda tyto věci. Jo měli jsme odjíždět v 17:00, což by bylo uplně skvělé, už žádné nepříjemné sluníčko (není nepříjemné, jen v autobuse:/), ale odjíždíme v 14:00, takže asi rozteču. Achjo. Ještě nám změnili hotel, tak jsem vážně zvedavá!

No nic, jdu z pyžama do normálního oblečení už :D, a musím si uklidit v pokoji, už to chce.

Žádám vás znovu, pokud znáte nějaký super film ozvěte se :) Děkuji moc.


už jen 12 dní

19. června 2011 v 8:09 | simonka |  diary
ahojte děcka,

už z nadpisu vám musí být něco jasné. Někoho možná napadl konec školy, toho, kdo byl tohoto mínění zklamu, neboť konec školy je za 11 dní, ale též to s tím souvisí.
Ok, prozradím vám to skryté v mém krásném titulku. Dneškem mi začíná perných 12 dní přežití v Kutné Hoře než pojedu se svými nejmilejšími do Chorvatska - Baška Voda. Bude to opravdu těžké zvládnout to tady. Čím více se dovča blíží, tím jsem netrpělivější.Navíc letos v Chorvatsku strávím 3 týdny, 1 s kamarády a 2 s rodiči, kam se také neskutečně těším, neboť tam přijede má nejmilovanější sestřenka a uděláme trošku párty.


To jsem vám v podstatě nastínila mé plány na červenec. Samozřejmě v době, kdy budu doma, budu chodit do práce, abych byla bohatá - rozumějte měla miliony ..
A co dnes?? Momentálně jsem opět v práci, sedím, sedím, čekám, mluvím ...jo a asi se půjdu kouknout na nějaký film.ePočasí nám dnes přeje, sluníčko svítí, avšak vítr docela fouká. Dnes mají do kempu přijet nějací cyklisti, takže tu bude velká hostina. Ajéje. Ha, myslím, že jsem řekla vše, co jsem potřebovala, prozatím.

Pokud budete tak hodní, napište mi do komentářů nějaký dobrý tip na film. Děkuji.


Mějte se, smějte se,
Síma

angry birds

18. června 2011 v 8:22 | simonka |  tipy
Ahoj,

poslední týden školy úspěšně za mnou (nevím, zda úspěšně tedy, to se dozvím v pondělí, ale držte mi palce) a tak jsme to byli se třídou zapíjet. Ačkoliv jsem ve čtvrtek prohlásila, že budu konzumovat jen neperlivou vodu, kecala jsem...
...a doplatila na to.
Momentálně sedím s ohromnou kocovinou v práci (kemp, jak už jsem se tehdy zmínila) a chce se mi spát. Nedokážete si představit jak se těším až odbije 12 hodina a já se půjdu domů vyspat. Dala jsem si předsevzetí, že do konce června se už alkoholu nedotknu!! A já to dodržím (jo jen do konce června, protože v červenci jedu na párty do Chorvatska a to jaksi porušit musím i kdybych nechtěla.. )

Také jsem vám chtěla něco představit. Pro ty co mají google chrome, to určitě novinka nebude, možná ani pro ty co ho nemají. Byla mi poslána skvělá hra (obvykle hry nehraji) Angry birds. Nejlepší na světě prostě, fakt skvělý'!!!!
Dál už nevím co bych pověděla, takže se s vámi loučím, zapněte angry birds a pařte!!!Ahojahojahoj,
Síma

Buď fit

14. června 2011 v 17:59 | simonka |  fitnessLéto skoro za dveřmi, a tak je nejvyšší čas začít dělat něco pro své tělo. Pro ty, kteří se ještě od Vánoc nerozhýbali tu mám jednoduchý cvičební plán a každodenní jídelníček (můj). Jídelníček Vám může posloužit jako inspirace, já nedřžím žádnou dietu, sladké si neodepírám, to bych nevydržela, ale dovolím si ho jen občas.
Sledujte a uvidíte sami.
V sekci jiné budete moci číst články z různých lifestylových časopisů, též o zdravé stravě a všelijakém cvičení. Zkrátka jak to vidí odborníci.

Přeji mnoho úspěchů v formování postavy! Společně to jistě zvládnem!
Mějte se

učení, učení, učení

12. června 2011 v 13:36 | simonka |  diary
ahoj - já vím, zase rubrika vše o mě aneb deníček.


Taky vim, že slibuju fitnessovej článek. Taky si nadávám, že sem ještě nedala fotky do fotogalerie. Prostě nestíhám.
A nebudu stíhat ještě tenhle tejden. Škola, škola, škola. Nekecám

Tady je můj týdenní plán učení /na závěrečné rozhodující testy, které v tomto supr týdnu píšeme/:
Pondělí-čtvrtletka z matiky, prezentace na čj, možná nj
Úterý-fyzika test na kapitolu, možná test z ivt nebo prezentace ivt
Středa-zeměpis-velký test
Pátek-čj-velký rozhodující test

Jedinej čtvrtek vypadá dobře, ale zase máme do čtyř a tu čj se prostě naučit musím. Tak nevím zda něco v týdnu přibyde a jesti jo, tak nejpravděpodobněji diář s doplňujícími fotkami. Budu se snažit hodit sem ten fitness, ale vidíte.. čas pitomej!

Tak já mizim se učit. Pokud máte nějaké dotazy, pište do komentářů.

PS: ..někde v minulých článkách /v těch prvních:D/ jsem psala, že nesoutěžím. Ale jelikož moje návštěvnost je fuj, tak jse se přihlásila do soutěže (do které bych jinak normálně nešla, nesoutěžím) o nej blog :D. Potřebuju se profláknout. Takže pro mě můžete zahlasovat, děkuji :P

PS2: taky jsem nechtěla affs, myslela jsem si, že nebudu mít čas na blog, ale přes prázdniny to bude vše jednodušší, takže affs nabírám, nebo-li spřáteluji, zatím nevedu rubriku affs:D, takže se kdyžtak ozvěte do komentářů.

díkes,díkes,díkes
síma

pracující simonka

11. června 2011 v 10:13 | simonka |  diary
Ahoj ahoj,tak se nám zase udělalo hezky, oproti dvoum předešlým dnům (tedy nevím jak u vás, ale tady, v KH, moc hezké počasí nebylo) a tak sedím na recepci našeho campu a čekám...
Čekám jestli dnes ještě někdo přijede, zatím co budu zde sloužit, či odjede.
Jo, pochopili jste správně - Simonka má brigádku. Už druhým rokem vážení.
A v jakém campíku to přesně dělám? - V tom nejlepším přece .. CAMP SANTA BARBARA vážení. Rozhodně stojí za to, se tam o prázdninách podívat - Kutná Hora je velice zajímavá a každý by ji měl aspoň jednou v životě navštívit.

Už jste byli v Kutné Hoře?

mňamka

7. června 2011 v 19:18 | simonka |  tipy
Tákže, včera jsem zapomněla dopsat článek do sekce fitness, tak už jsem se na něj vykašlala. Ale dneska už budu aktivní!
Dnes se objeví 1.fitness článek, tuším, že kolem 8-9 hodiny. Bude to pravděpodobně dnešní jídelníček a cvičební plán. Později chystám nápady, tipy na hubnutí, jak už jsem psala.


Ale proč píšu vlastně tenhle článek. No, dneska jsem zhřešila. Celý den jsem se držela při zdravé stravě (oběd nepočítám, ve školní jídelně si člověk nevybere-tedy dnes ano, ale včera jsem si jaksi zapomněla nastavit druhý oběd-dietnější:D:( ) a když jsem přišla domů, v půl páté vážení!!!!, měla jsem hrozný hlad. Tyjo, ale moje oči spatřily něco úžasnýho. Takový 'donutek', řekla bych. Váhala jsem docela dlouho, zda smím či ne, ale co už, jeden mě nezabije. Páni výborný!Všem doporučuji!


Dovoluju si říct, že lepší jak ten 'homerův' donutek. Nojó kutnohorské pekárny zase jednou překvapily.

To je asi vše co jsem Vám chtěla říct.

Tak ahoooj,

btw. taky jste už někdy řešily dilema s dvoumi stejnými laky na nehty?

Co se chystá

5. června 2011 v 11:48 | simonka |  ostatni
Ahoooj,pišu na rychlo co dnes chystám zde provést. Pokud někoho tento blog zajímá a čte ho, či sem nahlédne, určitě přibude 1. článek do sekce 'Fitness' a možná nějaké fotografie (nečekejte žádné umělecké).

Jo a mám otázku - chybí Vám tu nějaká rubrika, kterou byste zde ocenili? Všechno mi pište, chystám se to tu pořádně rozjet.. a pak si možná dám někdy sem to počítadlo :D teď rozhodně né, bylo by pořád na nule :D