V jednoduchosti je krása

19. února 2012 v 14:40 | simonka |  diary

Zdravím po veeelmi dlouhé době.


Asi už jste na mě dočista zapomněli, ale nevadí, já se zase připomenu. Smějící se Koukám, že můj poslední článek byl 10. července 2011, uff, to je doba. Možná jste se ptali, proč jsem tak dlouho nenapsala? Já sama nevím. Nevím, co odpovědět. Prázdniny mi sebraly veškerý čas a na blog jsem nějak zapomněla. A o školním roce ani nemluvě. Důvod, proč jsem obnovila blog je, že mi od blog.cz přišla jakási upomínka, že jsem na blogu nebyla aktivní přes více než 3 měsíce. A tak jsem si řekla, že, než aby mi můj milovaný blog zrušili, začnu znovu psát...

A tentokrát to vezmu poctivě!

Ve zkratce, co se událo za ty měsíce mé nečinnosti zde:
-dovolená s rodiči (opět Chorvatsko)
-oslava mých 18.narozenin
-dámská dovolená (maminy a mláděžnictvo)
-fesťák Natruc -mega pááárty na konec prázdnin
-škola: 3.ročník gymnázia, úspěchy/neúspěchy
-tetování (viz foto v záhlaví)
-práce (pizzerie)

Vybrala jsem jen to nejdůležitější. Samozřejmě toho bylo moc, během roku nějaké ty oslavy (především další 18tiny), playboy párty, atd.. Však to znáte, pořádně propařené víkendy a v neděli snaha se koncentrovat na učení. Smějící se

V poslední době, tak od ledna Smějící se, ale nějak nemám na mejdany čas. Jednou za 14 dní, o víkendu, pracuji - v pizzerii - Sem tam po práci zajdu do Český (klub), ale většinou NEpiju. Nechápu to. Moc mě to nebaví, asi už jsem z toho vážně vyrostla. Překvapený Mám jiné představy o zábavě. A co vy?
Samozřejmě se nedá srovnávat narozeninová oslava, či nějaká významná párty (jako jsem uváděla tu playboyku, či silvestr-velká sranda, a podobné) s obyčejným, ničím nenaplněným, víkendem. Oslavy, fesťáky aj. si samozřejmě užívám. Ale už mě nějak přestává bavit pravidelné víkendové vysedávání v hospodách "jen tak".

Letím se učit němčinu, jdu docela do sebe, slíbila jsem našim lepší vysvědčení než v pololetí. Smějící se Tak se mějte, smějte a pokud se vám líbil i tento, dost strohý, článek, okomentujte ho.

Děkuji

vaše znovuobjevená simonka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ☮Alča☮ ☮Alča☮ | Web | 19. února 2012 v 17:37 | Reagovat

no po dlohé době, jak vidím, ale člověk potřebuje oddych :-D od blogu :-D

2 Dommie Dommie | Web | 19. února 2012 v 17:45 | Reagovat

No tak teda je super, že ses vrátila..:) Tetování je skvělý, moc hezký..:) Gratulace k osmnáctinám.. A zábava může být i bez alkoholu, ne? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama