Červen 2012

21.6 => 1.den "prázdnin"

21. června 2012 v 12:08 | simonka |  diary
Dobré ráno.
No, vzhůru jsem sice už delší dobu, ale k blogu jsem se dostala až teď. Akorát jsem se najedla, zkoukla Sám doma 3 - miluju tenhle díl, půjdu se osprchovat a vyrazím do města. Musím si pořídit nějaké drobné věci s sebou do Itálie.
Včera u nás byla ohromná bouřka. Usla jsem okolo 11 a po 12 jsem se probudila. Extrémní vichřice, slejvák jako blázen a děsivé hřmění. Fakt nejhorší bouřka za poslední dobu...Křičící Tak jsem dobře do půl 1, možná déle, nemohla usnout. Fakt super. Ještě, že mám to volno a nemusím vstávat.
Včera jsem se začetla konečně do povinné četby, a sice do Sophiiny volby od W.Styrona. Zatím nějak nemohu posoudit jak se mi to líbí, jsem teprve na 20 stránce. Ale vypadá to na celkem kvalitní knížku.

Včera večer jsem ještě vyrazila na Frisco, dala jsem si to nové - černý rybíz.
A mohu jedině doporučit. Fakt mňamka!S vyplazeným jazykem
Osobně mi přijde lepší než jablko-citron a brusinka. Brusinku fakt nemusím.
Tak já půjdu.. mám toho dnes v plánu celkem dost...

to-do-list:
-umýt koupelnu a uklidit pokoj
-vyžehlit
-zajít do Rossmanna a na poštu
-udělat si masku


Mějte se famfárově,
simonka

20.6 opalovačka

20. června 2012 v 14:59 | simonka |  diary
Už dvě hodiny ležím na zahradě a snažím se pochytit nějaký ten bronz, abych do Itálie nepřijela jako ředitelka vápenky. Smějící seHaha. Dneska jsem ve škole byla jen na 4 hodiny, měli jsme ten pitomej CO projekt. Navíc dopoledne pěkně pršelo a my museli jít asi 2 kiláky, jenom proto, abysme ukázali, jací jsme "záchranáři". Hm..zábava. Zrovna dneska jsem si vyžehlila vlasy a během chvíle jsem byla dobrej pudlík. Nenadělám nic.


A nevyleze, a nevyleze. Slunce jedno nezbedný. Půjdu domů, nejspíš. Beztak mám žízeň a ta lahev, co tu leží přes 2 hodiny na slunci, ta už dobrá nebude. Dneska si budu jen užívat, nic nedělat. Vždyť už jsou prázdniny. Nebo né?! Já jsem dnes byla ve škole naposled.. příští pátek jdu jen pro vysvědčení.

A kdy končíte vy??!


1.tetování

19. června 2012 v 9:46 | simonka |  tipy
Je to tady. Delší dobu slibovaný článek o 1.tetování. Jelikož ráda vyprávím, tak se z toho pokusím vytvořit něco na způsob vyprávění, snad to bude podané zábavnější formou.Usmívající se Doufám, že si článek vychutnáte, měl by to být jeden z těch kvalitnějších, jelikož sedím v práci a momentálně není "do čeho píchnout"Smějící se, tak mám, prozatím, dost času na promyšlení a rozvržení veškerých částí.


Připravit, pozor, teď.. vypravování začíná.18.6. Pracující pondělí

18. června 2012 v 13:31 | simonka |  diary
Ahoj blogeři,

opět se ozývám. Skandujte!Smějící se Právě jsem v práci, u nás v kempíku. Od půl 9 do 4.. áárgh. Má přijet dost holanďanů, tak se tu o všechno musím postarat. Parádes.
Co je nového? Do školy jdu až ve středu - máme COčko (civilní ochrana) a je to povinné, jinak bych musela psát seminárku.Křičící Děsnej nesmysl. A pak už jen pro vysvědčení a frrr do Itošky s přáteli.


Loni jsem byla v Chorvatsku - Bašce Vodě, letos se jede do San Benedetta, tak jsem zvědavá. Italský moře je hnus, to vím, ale těším se alespoň na ty písečné pláže, bary, apod... ... už se nemůžu dočkat!!

naše residence Collina


Co vy, plánujete nějakou dovču??


Naši jedou ve stejným termínu jako já, ale vrací se déle, tak mám týden volný dům - parádes, house-partýs!! Budou to velký prázdniny, doufám.
Škola končí a tak budu mít konečně čas blogovat. Proto zavedu u každého článku (rozumějte na jeho konci) tzv. to-do-list. Usmívající seMnoho z vás to jistě zná - je to seznam věcí, které chci během dne zvládnout. Z toho vyplývá, že články, obsahující tento to-do-list, budou publikované dopoledne. Blog nebude pozastaven, nýbrž pojede v plném proudu! S vyplazeným jazykem

Dnešní to-do-list (rozuměj, až přijdu domů z práce, výjimka):
-pustit se do čtení Sophiiny volby
-uklidit si v pokoji
-cvíčo (daily workout + Jillian)
-připravit si prozatimní seznam do Itálie
-zajít do banky (nebo stačí zítra ráno..)

http://www.formspring.me/simushka93


Normálnost

4. června 2012 v 16:20 | simonka |  tematydne
Klasika. Stereotyp. Běžnost. Další možná slova, která smí, dle mého názoru, slovo normálnost nahradit a význam zůstane stejný. Nebo dost podobný. synonyma

Každý máme něco, co je pro nás běžné, normální. Ať už se jedná o nějaký zlozvyk/rituál, který musíme bezpodmíněčně provést (nechci se nijak přiklánět k obsesi, to ne) nebo nám připadají různé situace normální, ačkoliv druhým ne. Vidí v tom problém/zátěž?!
Každý trpěl v dětství hrozným zlozvykem, a sice okusováním nehtů. A netvrďte mi, že ne! Nač čekat na maminku než přijde s manikúrou, když si ji můžeme provést pomocí svých zoubků rychleji. Myšlenka všech dětí. Klasika, každé dítě s prstem v puse a následné plivání nehtů pryč. Bylo to normální.
Puberťáci a jejich nepravidelná školní docházka, první seznámení s cigaretou a alkoholem. "Cítím se drsně," odpoví mnoha z nich na otázku, proč to dělá. V pubertě si neuvědomujeme následky svého počínání. Většinou. Bohužel. Myslíme si, že opít se do němoty, víkend co víkend, je normální v našem věku. Klasika prostě. "Vezmi flašku tequily, jointa a jedeme se sjet!" Je tohle normální?!
A bude hůř. Píši o mé věkové kategorii, ale co bude za pár let? Už teď, když jdu do hospody, potkám tam spousty 14tiletých dětí s pívem a cígem v ruce. Na jednu stranu smi to přijde směšné, ale zároveň se mi chce brečet. Jo, je to smutné. Ale jak jsem již řekla, bude hůř.
Když zavzpomínám na své období pobytu na základní škole, vybavím si svůj první večer, kdy jsem požila alkohol. Bylo to v 9 třídě, skoro na jejím konci. Poprvé jsem navštívila diskotéku v prváku. A TEĎ? Přijdu na diskotéku, rozhlédnuv ši se a kolem dokola spousty 14, 15letých dětí, potácejících se ze strany na stranu. A to ani nemluvím o velmi zajímavých statusech na facebooku, u kterých se mnohdy opravdu bavím. (týkají se alkoholu a jiných zlostí) Jasně, ani já jsem nebyla svatoušek, ale tohle je moc. Mají vůbec ponětí, jak neskutečně moc si ničí tělo tak brzy? A to nejhorší - evidentně je to pro dnešní mládež tradice, běžnost. Zkrátka NORMÁLNÍ. Jo, je to smutné.

(jen názor, veškeré komentáře jsou vítány)

2.6 => party all night /report

3. června 2012 v 9:27 | simonka |  diary
Krušná jsou ta rána opilcova.
Jé, dobré ráno!

Jsem vzhůru brzy, nevím proč, ale po každé akci se probudím včas (a to hodně). Nejsem unavená, nic. Divné.
Jak jsem již v pondělí zmínila, včera měla nejlepší kamarádka 18, tak jsme pro ní nachystaly s holkama překvápko. Odpoledne byla objednaná na líčení, u kterého jsem já nebyla - pekla jsem dort (spíše buchtu) ve tvaru flašky - RUMu. Okolo půl 7 jsme s pár lidma jely připravit místo konání té veleakce, měly jsme to během čtvrt hoďky, takže jsme už jen tak vysedávaly, atd, atd.. Když Brunc vcházela, pustila se na dataprojektoru prezentace (přání) s fotkami z akcí a k tomu byly dodány vtipné a výstižné komentáře. No byla nadšená! Jsem ráda, že se to povedlo..
Potom se už jen pilo, pilo a pilo... Později jsme se odebrali do klubu, kde jsem protančila střevíce. Au, au, moje nožky..
Celý večer jsem zakončila kebabem kolem 3 ráno, dobrá dietka. (Jedla jsem naposledy v poledne oběd.) No co, měla jsem hlad jako blázen (dneska jedu detox).
Ranní probuzení nebylo příjemné, znáte to. Nic moc easy, vypila jsem 2 sklenice mléka a později si dala pořádnou porci melouna, potřebuju vodu.
Teď se asi vrhnu na učení, ať mám odpoledne volno. Taky bych se mohla trošku zkulturnit, nevypadám moc fresh.

Jaký jste měli víkend vy? Pařili jste, či jste vysedávali v pohodlí domova?

Příští víkend si dávám volno. Kamarádčin přítel má sice oslavu, ale pomůžu jí jen s přípravou, chviličku posedím a jdu domů. Musím připravit své tělo a orgány na fesťák, který se už kvapem blíží.

Jedete na festival Votvírák?

nejlepší píseň večera. Leo jedeeeee:D

Tak se s vámi rozloučím a možná ještě dnes. Uvidíte sami. Chňá...
vaše simonka