18.6. Pracující pondělí

18. června 2012 v 13:31 | simonka |  diary
Ahoj blogeři,

opět se ozývám. Skandujte!Smějící se Právě jsem v práci, u nás v kempíku. Od půl 9 do 4.. áárgh. Má přijet dost holanďanů, tak se tu o všechno musím postarat. Parádes.
Co je nového? Do školy jdu až ve středu - máme COčko (civilní ochrana) a je to povinné, jinak bych musela psát seminárku.Křičící Děsnej nesmysl. A pak už jen pro vysvědčení a frrr do Itošky s přáteli.


Loni jsem byla v Chorvatsku - Bašce Vodě, letos se jede do San Benedetta, tak jsem zvědavá. Italský moře je hnus, to vím, ale těším se alespoň na ty písečné pláže, bary, apod... ... už se nemůžu dočkat!!

naše residence Collina


Co vy, plánujete nějakou dovču??


Naši jedou ve stejným termínu jako já, ale vrací se déle, tak mám týden volný dům - parádes, house-partýs!! Budou to velký prázdniny, doufám.
Škola končí a tak budu mít konečně čas blogovat. Proto zavedu u každého článku (rozumějte na jeho konci) tzv. to-do-list. Usmívající seMnoho z vás to jistě zná - je to seznam věcí, které chci během dne zvládnout. Z toho vyplývá, že články, obsahující tento to-do-list, budou publikované dopoledne. Blog nebude pozastaven, nýbrž pojede v plném proudu! S vyplazeným jazykem

Dnešní to-do-list (rozuměj, až přijdu domů z práce, výjimka):
-pustit se do čtení Sophiiny volby
-uklidit si v pokoji
-cvíčo (daily workout + Jillian)
-připravit si prozatimní seznam do Itálie
-zajít do banky (nebo stačí zítra ráno..)

http://www.formspring.me/simushka93

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bebe Sušenka Bebe Sušenka | Web | 18. června 2012 v 13:39 | Reagovat

Ty se máš, že jedeš do Itálie :) San Benedetta mi něco říká, možná tam byli rodiče :) Už se strašně těším na prázdniny! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama