Srpen 2012

Můj víkend?

19. srpna 2012 v 9:59 | simonka

THE BEST B-DAY PARTY EVER!


B-day party!

17. srpna 2012 v 9:45 | simonka |  diary
Čauky mňauky :D,

a je to tady, den na který jsem se táák moc těšila. Oslava. Moje oslava. 19. Jupijé. Narozeniny mám oficiálně až v neděli, ale v neděli není kam jít pařit a v sobotu slavíme s rodinou (jo potom samozřejmě opět zmizim do klubu :D). Ale důvod, proč to slavím v pátek je jednoduchý - je Tequila pártýs. Jupí, jupí, jupí! Takže večer bude probíhat asi takhle..


dneska to rozjedem na plný pecky, zpívat a tancovat, prošoupem kecky...

Jsem asi blázen, ale já se tak těším, že jsem vzhůru od 9. :D Vůbec nemám ještě vymyšlený outfit na večer, ale musí to být něco extra. Včera jsem byla nakupovat nějaký ty zásadní věci, a tak jsem pořídila i party kloboučky. :D Pojedeme ve velkém! 19 je jednou za život, tak co :D Na rozjezd máme 2 lahve šampusu, na přípitek hlavně :D a potom očekávám dary v podobě lahví. Zařekla jsem se, že už nechci párty v hospodě, beztak se čeká na lidi než dorazí a může dojít k trapnému tichu během čekání :D, takže se seberem, půjdeme na hřiště, opijem se a pak tradá na tequilu :D. Původní plán byla párty na chatě, ale ta bohužel padla. Nevadí. Jakmile jsem věděla o tequile, byla jasná volba. :D

No nic, já pádim. Musím vymyslet, co si na sebe večer vezmu, účes a celkově styling. :D Tak se mějte, smějte a dneska slavte mě! se mnou nebo beze mě :D :)

..jo a abych nezapomněla.....


dneska celej večer! Pijem tequily, normální, bouchaný.. házíme to tam! :D
KDO NELEJE S NÁMA, LEJE PROTI NÁM!

adios, 19-síma:D

FORMSPRING


Co přinese srpen?

4. srpna 2012 v 8:15 | simonka |  diary
Nazdárek!

Určitě jste si říkali, jestli žiju, co? Pro ty, co se o mě strachovali, mám dobrou zprávu: ANO! :D A pro ostatní.. no to je fuk :P
Červenec je již za námi, půlka prázdnin pryč. Týjo, to byla jízda. Ptáte se, co jsem zažila a prožila?
Hned 29.června jsem odjela do Itálie - San Benedetta se svými přáteli. Bylo to super - příšerné teplo, žádná klimatizace, ale ty večery za to stály: noční koupačka, alkoholismus na pláži, vysedávání v barech, aj..
Shodly jsme se s holkama ale, že příští rok pojedeme jedině letecky, 18 hodin je celkem dost :-!
Po návratu z Itálie jsem byla týden sama doma (->rodiče s bráchou si váleli šunky v Chorvatsku:)), a tak se ke mně nastěhovala BFF a hospodařily jsme :D ->rozumějte: týden v lihu.
Mezitím jsem také chodila do práce, aby bylo za co pít. :D
Zatím mi prázdniny maximálně vyhovují, je to jeden velkej mejdan. A tak to má být! Sranda bude v září až do nás začnou hustit maturitu.. ha.
Červenec jsem si fakt užila, jsem zvědavá a natěšená s čím se pochlapí srpen. Podle událostí na facebooku a tak, co jsem slyšela, by to měla být opět paráda. A to nepočítám moje 19. narozeniny ->to bude jízda!
No nic ladies and gentlemans, mějte se hezky a zase někdy!
Adios

FORMSPRING