První zaměstnání a co se u mě událo za měsíc říjen

1. listopadu 2016 v 21:23 | simonka |  diary
Dobrý večer všem,

uff, to je ale už brzy tma, že? Po tom, jak se v sobotu změnil čas, je to fakt příšerné. Do práce chodím za světla, to sice jo, ale z práce pěkně za tmy. No, nejsem z toho dvakrát nadšená, tma mi nedělá dobře. Už aby bylo léto.
Jak vnímáte tuto změnu vy? Máte ze tmy strach nebo vám naopak vyhovuje?
Dnešní článek však není o tom, jak je podzim (a zima) na nic a jak se těším na jaro, tento článek jsem chystala už dlouho a nyní nastala jeho chvíle. Jak jste si mohli všimnout už v samotném nadpisu, týká se mého prvního povolání. Jakmile jsem úspěšně ukončila studium na vysoké škole, začala jsem si hledat práci. Štěstíčko se na mě obrátilo už po prvním týdnu hledání, neboť se mi ozvali z firmy, kde jsem byla na pohovoru už v srpnu. Rozhodovali se mezi mnou a ještě jednou paní, která údajně měla mít větší praxi než já, proto nejprve vzali jí. Ukázalo se však, že to s ní nefunguje tak, jak by mělo, a tak po prvním měsíci musela skončit a místo bylo nabídnuto mně. Dozvěděla jsem se, že celý tým chtěl už od samého začátku mě, to potěšilo. Rozhodující slovo měl ale regionální manažer, tak doufám, že se mnou bude dále spokojen i on. Mohla bych Vám už konečně prozradit, co a kde vlastně dělám, že:D. Nastoupila jsem jako specialista koupelnového studia do obrovské firmy Koupelny PTÁČEK. Určitě Ptáčka všichni znáte... Pracuji sice úplně mimo můj obor, ale já jsem ani v cestovním ruchu pracovat nechtěla. Všechno pro mě bylo nové (a stále je), musím se toho hodně naučit, ale musím říct, že každým dnem se cítím lepší a lepší. :) Pracuji zde už měsíc, z toho 14 dní jsem byla na školení v Praze, které mi taky hodně dalo, hlavně co se týče účetního programu a sortimentu. Zatím jsem v práci velmi spokojená, máme velmi dobrý kolektiv: na koupelnovém studiu jsme dvě holčiny, přibližně ve stejném věku, vedle na prodejně je taky super parta lidí, a to samé můžu říci i o lidech ve skladu. To je podle mě velké štěstí mít tak dobrý pracovní tým. :)


S přítelem jsme spolu o minulém víkendu oslavili dvouleté výročí. Uff, to to utíká, že. Udělali jsme si hezký víkend, letos jsme to pojali docela gastronomicky. Pátek jsme strávili doma, spolu, a obměňovali se drobnými dárky, v sobotu jsme jeli na výlet do Prahy a zastavili se na thajské jídlo Pad thai v Yam Yam na Vyšehradě (milujeme thajskou kuchyni, btw.), no a v neděli jsme taky jedli:D. Připravili jsme si domáci sushi, které se opravdu povedlo (musím nás pochválit:D). Dělali jsme ho poprvé a chutnalo nám i mé mamce s přítelem, kteří se stavili k večeru na návštěvu. Náš víkend a dvouleté výročí bylo oslaveno po thajsku. Třeba příští rok bude oslaveno přímo v Thajsku... :)


Jinak je vše v naprostém pořádku. Školu už nemusím řešit (do té doby než budou další přijímačky:D), v práci je vše super, doma též. Společné bydlení nám jen prospívá, láska kvete, co víc si přát. Pomalu se s vámi rozloučím a půjdu se věnovat naplno muži, ať si ho taky pořádně užiju. Brzy se zase ozvu, buď s nějakým dobrým receptem a nebo čekejte report z fitka. Zima je totiž můj čas, čas, který trávím hlavně ve fitku. :D


Dobrou noc, přátelé!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WaclawO WaclawO | E-mail | 17. ledna 2017 v 18:41 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na jedna-si-muska.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

2 FelixE FelixE | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:20 | Reagovat

Přidal jsem svůj blog do oblíbených

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama