tipy

1.tetování

19. června 2012 v 9:46 | simonka
Je to tady. Delší dobu slibovaný článek o 1.tetování. Jelikož ráda vyprávím, tak se z toho pokusím vytvořit něco na způsob vyprávění, snad to bude podané zábavnější formou.Usmívající se Doufám, že si článek vychutnáte, měl by to být jeden z těch kvalitnějších, jelikož sedím v práci a momentálně není "do čeho píchnout"Smějící se, tak mám, prozatím, dost času na promyšlení a rozvržení veškerých částí.


Připravit, pozor, teď.. vypravování začíná.


JUKARI

5. března 2012 v 18:54 | simonka
Ahoj,

dnes jsem si pro vás přichystala článek o cvičení zvaném Jukari. Kdo si kupuje časopis JOY, tak určitě ví, že článek o tomto cvičení tam byl. A já abych to nemusela psát, tak jsem vám to hezky oskenovalaS vyplazeným jazykem, doufám, že to přečtete a bude se vám to líbit. Usmívající se
Já osobně s tímto druhem cvičení žádné zkušenosti nemám, v JOY byla nabídka, že když přijdeme s listopadovou JOY do Galerie Harfa, kde JUKARI právě je, tak si tohle cvičení můžeme vyzkoušet zdarma! No jo, ale já nejsem z Prahy a v tu dobu jsem tam nějak neměla cestu. Takže smůla, možná příště.
Ale pokud vás cvičení zaujme a rozhodnete se ho vyzkoušet, napište recenzi na svůj blog /vlastní zkušenost/ nebo mi zanechte komentář, jaké to bylo.Usmívající se Kdo jste na tom byl, pište též. Zajímá mě to.Mrkající
JUKARI mi přišlo jako vážně zajímavé cvičení, proto se o něj s vámi chci podělit.

SOUBOR KE STAŽENÍ ZDE

Nokia N8

20. února 2012 v 15:52 | simonka
Zdravím,

dnes jsem si pro Vás připravila článek o mobilním telefonu Nokia N8. Telefon sama vlastním, takže leccos o něm vím a pokud budete mít nějaké dotazy, ráda Vám je zodpovím.
Nejprve si prohlédneme vzhled telefonu. Telefon se prodává v různých barvách - růžové, zelené, zlaté, černé - (Pokud jich je nyní víc, tak se omlouvám, při mém nákupu byly dostupné tyto). Já jsem majitelkou růžové Nokie (překvapivě Smějící se), její fotografii si zde budete moci prohlédnout.


Začnu fotoaparátem. Nokia N8 má 12Mpx - hned jakmile mi toto bylo řečeno, věděla jsem, že jí musím mít. Dříve jsem měla telefony s maximálně tak 8Mpx, možná ani to ne. No fotilo to katastroficky. Nokia N8 je v podstatě takový menší "foťák". (Nehledě na to, že obsahuje makro, možnost natáčení videa (jak překvapující, že Smějící se), přiblížení, oddálení, různé efekty,...)

Dalším plusem je WiFi! To byl jeden z mých hlavních požadavků. Nevím, co bych bez "wifiny" dělala. Jsem na ní opravdu vázaná. Smějící se Takže ano, i ta zde je.

Vrátím se ještě k fotografiím... Je nutno zmínit, že fotky a videa si můžete upravit podle svého gusta UŽ v telefonu. Existují zde 2 šikovné programy - editor fotografií a editor videa. Nemusíte si tedy stahovat fotografie do počítače, ale upravit je přímo v telefonu. Pokud mě paměť nešálí, tuším, že z videí lze vytvořit jakýsi klip. Či je lepší název krátký filmek? Videa lze sestříhat, a podobně.

Velkokapacitní paměť. Další veliké plus. V telefonu máte 2 typy paměti. Ta první je ta klasická, na kterou jsme u telefonů zvyklý, není ani malá, ani velká. Ale navíc zde máte dalších 10G volných! No není to úžasné? Usmívající se

Hry, Nokia obchod, sms, volání, a podobně snad nemusím zmiňovat.
Ale pro pařmeny všelijakých her možná bude plus, že jsou v telefonu už tři hry přednastaveny - Need for speed, Golf, a jakási vesmírná hra. S vyplazeným jazykem Smějící se (Tu vesmírnou moc nechápu.Smějící se)

Tohle jsou podle mě nejdůležitější části telefonu, když nepočítám tedy vzhled. Ten je naprosto úžasný. Líbající
Telefon je dotykový, pro někoho výhoda, někdo může být možná trochu zklamán - ale i pro toho mám potěšení, v telefonu si můžete nastavit jak klávesnici qwerty, tak klasickou, na kterou jste zvyklí u obvyklých telefonů.

Jediné, co by mohlo dělat problém, je cena. Telefon se pohybuje okolo 10 000,-. Ale nezoufejte, cena půjde dolů a to rapidně. Budou zase nové, lepší telefony, ale pro mě je N8 numero uno! Mrkající


A jaký máte názor Vy?

zatím ahoj, ahoj, ahoj
síma

angry birds

18. června 2011 v 8:22 | simonka
Ahoj,

poslední týden školy úspěšně za mnou (nevím, zda úspěšně tedy, to se dozvím v pondělí, ale držte mi palce) a tak jsme to byli se třídou zapíjet. Ačkoliv jsem ve čtvrtek prohlásila, že budu konzumovat jen neperlivou vodu, kecala jsem...
...a doplatila na to.
Momentálně sedím s ohromnou kocovinou v práci (kemp, jak už jsem se tehdy zmínila) a chce se mi spát. Nedokážete si představit jak se těším až odbije 12 hodina a já se půjdu domů vyspat. Dala jsem si předsevzetí, že do konce června se už alkoholu nedotknu!! A já to dodržím (jo jen do konce června, protože v červenci jedu na párty do Chorvatska a to jaksi porušit musím i kdybych nechtěla.. )

Také jsem vám chtěla něco představit. Pro ty co mají google chrome, to určitě novinka nebude, možná ani pro ty co ho nemají. Byla mi poslána skvělá hra (obvykle hry nehraji) Angry birds. Nejlepší na světě prostě, fakt skvělý'!!!!
Dál už nevím co bych pověděla, takže se s vámi loučím, zapněte angry birds a pařte!!!Ahojahojahoj,
Síma

mňamka

7. června 2011 v 19:18 | simonka
Tákže, včera jsem zapomněla dopsat článek do sekce fitness, tak už jsem se na něj vykašlala. Ale dneska už budu aktivní!
Dnes se objeví 1.fitness článek, tuším, že kolem 8-9 hodiny. Bude to pravděpodobně dnešní jídelníček a cvičební plán. Později chystám nápady, tipy na hubnutí, jak už jsem psala.


Ale proč píšu vlastně tenhle článek. No, dneska jsem zhřešila. Celý den jsem se držela při zdravé stravě (oběd nepočítám, ve školní jídelně si člověk nevybere-tedy dnes ano, ale včera jsem si jaksi zapomněla nastavit druhý oběd-dietnější:D:( ) a když jsem přišla domů, v půl páté vážení!!!!, měla jsem hrozný hlad. Tyjo, ale moje oči spatřily něco úžasnýho. Takový 'donutek', řekla bych. Váhala jsem docela dlouho, zda smím či ne, ale co už, jeden mě nezabije. Páni výborný!Všem doporučuji!


Dovoluju si říct, že lepší jak ten 'homerův' donutek. Nojó kutnohorské pekárny zase jednou překvapily.

To je asi vše co jsem Vám chtěla říct.

Tak ahoooj,

btw. taky jste už někdy řešily dilema s dvoumi stejnými laky na nehty?
 
 

Reklama