vseome

Moje maličkost

5. září 2009 v 16:07 | simonka
Jmenuji se Simona, narodila jsem se 19. srpna roku 1993, tudíž mi v letošním roce bude 23 let.Mrkající Mám o pět a půl let mladšího bratra a dva domácí mazlíčky, kočičky. Vystudovala jsem všeobecné čtyřleté gymnázium a nyní studuji třetí ročník na Univerzitě v Hradci Králové, konkrétně na Fakultě Informatiky a managementu, obor Management cestovního ruchu. Dále bych určitě chtěla pokračovat na navazujícím studiu na Vysoké škole ekonomické v Jindřichově Hradci, pouze však už distanční formou. Jsem již unavená z denního studia. Mrkající

Svůj volný čas trávím nejraději se svým mužem, rodinou a přáteli. Když jsem sama, ráda sleduji oblíbené filmy a seriály, píšu články na blog a sleduji další bloggery. Miluji jízdu na lyžích a snowboardu. V létě si užívám dovádění v bazénu a koupání v moři během dovolené. Ráda sportuji, již rok se věnuji aktivně fitness a celkově zdravému životnímu stylu.

Mám oblíbená jídla i pití, ale ráda experimentuji a zkouším něco nového. Miluji zeleninu, hlavně rajčata, všechna zeleninová jídla. Odmalička mi doma říkali "rajčatová královna". Smějící se Nepohrdnu ani lehce pikantními jídly. V poslední době jsem si velmi oblíbila avokádo, zejména avokádovou pomazánku, zdravé polévky z Ugovy salaterie a Alpro produkty.

Co se mé osobnosti týče, jsem na rozhraní melancholika a cholerika. Občas kliďas, ale občas velký nervák. Jsem kamarádská, kreativní, mírumilovná, klidná, agresivní, .. no však to znáte, od každého trochu.

Moje oblíbená barva je fialová, šťastné číslo nemám. Miluji rodinu, svého přítele, delfíny, kapelu CHINASKI, smažený sýr s kroketami a tatarkouSmějící se, veškeré prázdniny, nicnedělání, plavání, posilovnu, a další...

 
 

Reklama